Naučte se vše o koních

V současné době mám v permanentním výcviku šest koní, s dalšími pracuji externě. Obecně lze mou práci rozdělit na dvě roviny. Výcvik koní a výcvik jezdců.

Žádost o ruku ze sedla koně

Žádost o ruku ze sedla koně

Každá žena či dívka jistě sní o tom, že si pro ni přijede princ na bílém koni. Tento sen se může stát skutečností! Využijte naší nabídky Žádosti o ruku ze sedla, a prožijte tak jedinečně romantické chvíle svých snů.

Pro ženicha je k dispozici bílý kůň, možné je zapůjčení historického kostýmu.

Nemáte žádné zkušenosti s jízdou na koni a přece si přejete požádat svou vyvolenou o ruku jako pravý romantický hrdina? Nevadí. Než se vydáte na tuto důležitou cestu, poučíme vás a seznámíme se základy jízdy na koni.

Nemusíte se obávat ani o hladký průběh vašich zásnub v sedle, k dispozicibudete mít zkušeného pomocníka (vodiče), který vám rád pomůže.


Žádost o ruku ze sedla koně / Foto
Žádost o ruku ze sedla koně / Foto
Žádost o ruku ze sedla koně / Foto

Sandra Doležalová CV

Sandra Doležalová

S koňmi vystupuji od roku 2001. V současné době působím jako lektorka přirozené komunikace s koňmi a výcviku koní pro show. Dále mám angažmá jako kaskadérka a šermířka v profesionálních kaskadérských a divadelních společnostech. S koňmi vystupujeme na show u nás i v zahraničí. Přečíst celé CV.

FaceBookTwitterYouTube