Výcvik šermu ze sedla

Výcvik šermu ze sedla může probíhat v našem areálu. Vícvik probíhá na zkušených koních, kteří jsou zvyklí na bitevní ukázky a podobná vystoupení.

Výuka šermu na koni

Výcvik šermu ze sedla Vás naučí, jak zbraní neublížit sobě, svému koni, ani nikomu ve v okolí. Zkuste to na koni s mečem, šavlí nebo puškou.

Historické akce, lov, nebo jen zábava

Výuka šermu na koni

Jste milovníkem reenactmentu, zajímáte se o vojenskou historii, chtěli byste se připravit na komparsní jezdeckou roli ve filmu, rádi si hrajete na vojáky či si „to“ prostě chcete jen zkusit? Jestliže jste alespoň jednou odpověděli „ano“, pak jste tu správně a právě pro vás jsou připraveny kurzy šermu ze sedla.

Protože pokud jezdíte na koni a s mečem či šavlí to na zemi víceméně umíte, pak vězte, že se šermem v sedle je to stejný rozdíl, jako když z koloběžky přesednete na motorku. Oboje má dvě kola a jezdí to. Tím výčet společných bodů končí.

 

Proč navštívit náš kurz a co vám to přinese?

Řekneme vám, na co si dát pozor, co je důležité, co důležité není, na co dbát a jak se chovat, projdeme a procvičíme různé modelové situace, prostě naučíme vás vše, co je potřeba k tomu, aby bojiště zůstalo po vašem odjezdu pokryto jen slávou a nikoli krví. A když krví, tak pouze tou umělou, filmovou.

 

Sandra Doležalová CV

Sandra Doležalová

S koňmi vystupuji od roku 2001. V současné době působím jako lektorka přirozené komunikace s koňmi a výcviku koní pro show. Dále mám angažmá jako kaskadérka a šermířka v profesionálních kaskadérských a divadelních společnostech. S koňmi vystupujeme na show u nás i v zahraničí. Přečíst celé CV.

FaceBookTwitterYouTube