Vystoupení s koňmi

Ukázky zvládnutí různých prvků ovládání koně jako sednutí, lehnutí, španělský krok, jambet, levada, plunch, položení ze cvalu a spousta dalších.

Šašek královský – zábavné dětské představení

Šašek královský

Všichni znáte kašpárka s dřevěným koníkem v ruce, ale už jste viděli tuto pohádkovou postavu na koni opravdovém a ještě k tomu ochotném ke kdejaké skopičině?

Tato povedená dvojice, se stejnými střapatými čepičkami na hlavách, Vám předvede, co všechno je možné naučit šibalského bílého koníčka. Protože na předvedení skvělých drezurních prvků přece nepotřebujeme nějakého upjatého jezdce ve fraku s cylindrem na hlavě, že ano ☺?

A aby se koníčkovi lépe pracovalo, povzbudíme ho veselým cinkáním rolniček! Jednoduše řečeno – žádný správný dětský den se bez těchto taškářů neobejde…


Co uvidím?

  • 1 kůň (bílá lipická klisna) s kašpárkem v sedle, 2 pěší
  • kašpárek cvičí svého koníčka, ukázky výcviku
  • vtipné kousky a hrátky s koněm
  • překvapení na závěr
  • kašpárek i kůň ve sladěných kostýmech
  • délka: cca 15 min

 

Doprovázeno pohádkovými melodiemi. Délka: cca 20 min


Šašek královský / Foto
Šašek královský / Foto
Šašek královský / Foto
Šašek královský / Foto
Šašek královský / Foto
Šašek královský / Foto
Šašek královský / Foto

Sandra Doležalová CV

Sandra Doležalová

S koňmi vystupuji od roku 2001. V současné době působím jako lektorka přirozené komunikace s koňmi a výcviku koní pro show. Dále mám angažmá jako kaskadérka a šermířka v profesionálních kaskadérských a divadelních společnostech. S koňmi vystupujeme na show u nás i v zahraničí. Přečíst celé CV.

FaceBookTwitterYouTube