Naučte se vše o koních

V současné době mám v permanentním výcviku šest koní, s dalšími pracuji externě. Obecně lze mou práci rozdělit na dvě roviny. Výcvik koní a výcvik jezdců.

Poradenství a konzultace

Sandra Doležalová - Foto

Poradenství a konzultace jsou nedílnou součástí poskytovaných služeb. Pokud při své práci s koněm stojíte před problémem, jehož řešením si nejste jisti, neváhejte mě kontaktovat.

Společně jistě najdeme východisko a následně stanovíme postup, který Vašemu snažení zajistí úspěch. Neboť zásadní chybou, vedoucí k fatálním důsledkům, by byla metoda pokusu a omylu.

Problém nespočívá v tom, že s koněm uděláte něco chybně, ale, že svým postupem můžete způsobit trvalé blokace či neodstranitelnou nechuť nebo nedůvěru u koně.

Ať už se jedná o ježdění, práci ze země, práci na ruce, ve volnosti, nácvik cirkusových prvků či příprav koně pro film a reenactment, nestyďte se a ozvěte se. I zde totiž platí, že žádný učený z nebe nespadl. Ani já ☺

 

 

Sandra Doležalová CV

Sandra Doležalová

S koňmi vystupuji od roku 2001. V současné době působím jako lektorka přirozené komunikace s koňmi a výcviku koní pro show. Dále mám angažmá jako kaskadérka a šermířka v profesionálních kaskadérských a divadelních společnostech. S koňmi vystupujeme na show u nás i v zahraničí. Přečíst celé CV.

FaceBookTwitterYouTube