Nechte si vycvičit koně

Hlavním zaměřením je přiježdění a výcvik koní i pokročilá práce s koňmi. Základem je individuální přístup a úprava výcviku podle momentálních schopností a potřeb jezdce i koně.

Koně pro jezdecký výcvik

V současné době mám v permanentním výcviku šest koní, s dalšími pracuji externě. Postupem času zde každý bude mít vlastní stránku s detailním popisem, tak jako ji má ARWEN.

ARWEN, Favory Mókus – Lipický kůň

Arwen – Lipická klisna - Foto

ARWEN - lipická klisna, původem ze Szilvasvardského hřebčína v Maďarsku. Velmi chytrá, pracovitá, hodně temperamentní. Ovládá různé cirkusové cviky (sed, leh, stání na stoličce…) i některé prvky Vídeňské španělské školy a jízdu v dámském sedle.

Více o Lipicánech

 

 


FERON – Furioso

Feron – Moravský teplokrevník - Foto

FERON – jeho život je parkur, zvládl též cirkusové prvky. Momentálně často používaný pro rekonstrukce bitev. Jinak je velmi tvrdohlavý a vzpurný, ale za pamlsek velmi ochotný.

Více o Furioso

 

 


CINDY P – Fríský kůň

Cindy – Fríská kobyla - Foto

CINDY P – fríská klisna, původem z Holandska. Cirkusové prvky, jízda v dámském sedle.

Více o Frísích

 

 

 


ISLAND (BÁJEČNÝ) – Anglický plnokrevník

Island – kříženec ČT s plnokrevníkem - Foto

ISLAND (BÁJEČNÝ) - český teplokrevník s troškou „plňase“ Bája je opravdu kůň s nebojácným srdcem. Typický kaskadérský kůň, který se může pyšnit leháním ze cvalu, vyvěšením jezdce, španělským krokem a mnohým dalším. S Arwenkou jsou nejrychlejší ve stáji.

Vše o teplokrevnících

Sandra Doležalová CV

Sandra Doležalová

S koňmi vystupuji od roku 2001. V současné době působím jako lektorka přirozené komunikace s koňmi a výcviku koní pro show. Dále mám angažmá jako kaskadérka a šermířka v profesionálních kaskadérských a divadelních společnostech. S koňmi vystupujeme na show u nás i v zahraničí. Přečíst celé CV.

FaceBookTwitterYouTube