Koně na Vaší párty

Exkluzivita a lesk Vaší oslavy podpořená našimi koňmi. Neváhejte nás kontaktovat s dotazy a objednávkami včas. Naše koně si můžete prohlédnout zde.

Koně na Vaší dětské párty

Sandra Doležalová - Foto

Exkluzivitu a lesk dodají oslavě Vašich dětí teprve naše koně. Nevěříte? Vždyť co může rozzářit dětské oči více, než nenadálý příjezd bílého koně s kašpárkem?

Tento veselý pohádkový hrdina, ve spolupráci se zkušeným spíkrem, dětem poví, co kůň k životu potřebuje, jak se o něj musíme starat, co od nás očekává, co umí, k čemu slouží sedlo, jak koně převážíme, proč má ocas, proč nosí podkovy… zkrátka zodpoví ten nejméně tisíc otázek, které vymyslí zvídavé dětské hlavičky.

A až bude uspokojen i ten největší zvědavec, zasoutěžíme si v právě nabytých znalostech v malém kvízu o ceny. Vrcholem dne pak bude představení Šašek královský, ve kterém děti uvidí, co všechno je možné naučit veselého koníčka s šaškovskou čepičkou na hlavě...

 

 

Sandra Doležalová CV

Sandra Doležalová

S koňmi vystupuji od roku 2001. V současné době působím jako lektorka přirozené komunikace s koňmi a výcviku koní pro show. Dále mám angažmá jako kaskadérka a šermířka v profesionálních kaskadérských a divadelních společnostech. S koňmi vystupujeme na show u nás i v zahraničí. Přečíst celé CV.

FaceBookTwitterYouTube