S námi jezdí všichni

Hlavním zaměřením je přiježdění a výcvik koní i pokročilá práce s koňmi. Základem je individuální přístup a úprava výcviku podle momentálních schopností a potřeb jezdce i koně.

Jízda na koni

Vyznavače klidné přírody a romantiky nadchnou vyjížďky do kouzelné krajiny s terény různých obtížností. Samotná výuka probíhá na velké venkovní otevřené jízdárně s kvalitním povrchem.

Výuka jízdy na koni

Comming soon

Vyučuji všechny od naprostých začátečníků a dětí až po pokročilé jezdce, kteří se chtějí zdokonalovat nebo si své znalosti touží doplnit např. o práci ze země nebo práci ve volnosti a poznat novou formu výcviku koně. Výuku provádím na velké venkovní otevřené jízdárně s kvalitním povrchem. S mírně pokročilými jezdci vyjíždíme též pracovat do terénu.

Při výuce maximálně uplatňuji individuální přístup s důrazem na stupeň pokročilosti žáka výcvik přizpůsobuji schopnonstem jezdce a koně.

Vyznavače klidné přírody a romantiky nadchnou vyjížďky do kouzelné krajiny s terény různých obtížností, takže není problém upravit obtížnost lekce schopnostem jezdce.

Comming soon

Pro pokročilejší jezdce nebo zájemce o aktivní reenactment poskytujeme hodiny základů šermu na koni a kaskadérské minimum pro práci na koni. Připravíme Vás na situace, které jezdce mohou potkat při rekonstrukcích bitev, naučíme vás tyto situace řešit a bezpečně ovládat zbraně při jízdě na koni.

 

Sandra Doležalová CV

Sandra Doležalová

S koňmi vystupuji od roku 2001. V současné době působím jako lektorka přirozené komunikace s koňmi a výcviku koní pro show. Dále mám angažmá jako kaskadérka a šermířka v profesionálních kaskadérských a divadelních společnostech. S koňmi vystupujeme na show u nás i v zahraničí. Přečíst celé CV.

FaceBookTwitterYouTube